GymForYou | Kadra
15572
page,page-id-15572,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-7.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Kadra

nasi pracownicy i trenerzy

Współpracujemy z najlepszymi

dzięki czemu zawsze jesteś pod okiem specjalistów

OBSŁUGA KLIENTA

paulinka22

Paulina Kopij

Recepcjonistka

Jestem studentką Uniwersytetu śląskiego, uważam że prowadzenie zdrowego trybu życia to najlepsza droga do dobrego samopoczucia. Uwielbiam kontakt z ludźmi, którzy niosą ze sobą pozytywną energię. Praca w siłowni daje mi możliwość łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Martynka

Martyna Piętowska

Recepcjonistka

Ze sportem związana praktycznie od zawsze, najpierw fascynacja akrobatyką artystyczną, która pozostała do dziś, potem pasją stał się taniec. Wiele lat treningów nauczyło mnie dyscypliny i determinacji w osiąganiu celów. Z pracą na siłowni związana już od kilku lat, i póki co nie widzę się w innym miejscu. Uwielbiam pracę w której mam kontakt z ludźmi, i codziennie ciekają nowe wyzwania.

Marta

Marta Cieplik

Koordynator

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz taniec. Sport jest obecny w moim życiu od zawsze. Już od najmłodszych lat trenowałam sportowy taniec towarzyski i jest on moją pasją do dzisiaj. Jestem pozytywnie nastawiona do życia , uwielbiam się uśmiechać i przebywać z ludźmi.

TRENERZY

Michał

Michał Krzelowski

Trener

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia. Na co dzień rozgrywający w drużynie footballu amerykańskiego Silesia Rebels, reprezentant Polski w footballu amerykańskim. Cechuje go profesjonalizm, pasja, pozytywna energia, a jego priorytet w pracy trenera personalnego to indywidualne podejście do każdego klienta.

Paweł www

Paweł Kolańczyk

Trener

Trener, dietetyk i pasjonat sportów sylwetkowych. Współpraca z mistrzami kulturystyki, a także zawodnikami innych dyscyplin sportu, zaowocowała zdobyciem bezcennego doświadczenia w indywidualnym podejściu do klienta oraz jego zróżnicowanych celów- zarówno treningowych jak i dietetycznych. Satysfakcja, bezpieczeństwo oraz możliwość przekazania klientowi swojej wiedzy są priorytetem w jego pracy. Zawsze pogodny, otwarty na ludzi i nowe możliwości.

Sprawi, że sport stanie się Twoją pasją, a na każdy trening będziesz czekać z niecierpliwością.

IMG_2675

Grzegorz Sygut

Trener / Instruktor

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne. Instruktor rekreacji ruchowej i fitness ze specjalnością sporty siłowe. Od 2002 r instruktor na siłowni oraz trener personalny. Pracując przez ten czas w wielu fitness klubach na całym Śląsku zbierał doświadczenie w dziedzinie treningu i dietetyki, czego wynikiem było założenie swojej działalności jako Sportivo-trener personalny. W latach 2003-2007 wielokrotny akademicki mistrz śląska w Trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc, brązowy medalista w : Akademickich Mistrzostwach Polski w Trójboju siłowym oraz w Mistrzostwach Polski seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc. Instruktor OM Stretching, Power Pump, Schwinn Cycling, Ratownik Wodny a także masażysta I-ego stopnia. Już od najmłodszych lat przejawiał swoje zamiłowanie do sportu (całą podstawówkę grał w miejskim klubie piłkarskim) i do dziś lubi sobie stawiać wysokie cele a także trudne wyzwania sportowe. Brał już udział w wielu rowerowych maratonach górskich MTB, wyścigach szosowych, w 2011 r ukończył maraton biegowy.  Swoją postawą zaraża innych do udziału w wielu imprezach czy też zawodach sportowych. Potrafi w łatwy sposób przekazać wiedzę z zakresu treningu sportowego swoim klientom a także młodszym kolegom z branży, dzięki czemu zjednuje sobie ich sympatię.

kadra_003

Michał Potucha

Instruktor

Absolwent AWF w Katowicach.Ze sportem związany od dzieciństwa. Trenował pływanie i lekkoatletykę.Posiada kilkuletnie doświadczenie jako trener personalny. Do treningu podchodzi profesjonalnie, uwzględniając indywidualne możliwości i predyspozycje osób ćwiczących. Ukończone kursy i szkolenia z zakresu treningu z wykorzystaniem taśm TRX oraz odważników Kettlebell pozwalają na przeprowadzanie ciekawych i efektywnych treningów.

Duża wiedza z zakresu odżywiania i suplementacji pozwala na kompleksową pomoc w dążeniu do celu.
dominika gil

Dominika Gil

Instruktor

Ze sportem związana od najmłodszych lat w wieku 14 lat przez kolejne 4 lata trenowała siatkówkę jednak wybrała indywidualną  dyscyplinę sportu, certyfikowany trener lekkiej atletyki, trener personalny i licencjonowany instruktor spinning, ze spinningiem związana od 5 lat, największa pasja to rower, bieganie i nurkowanie, do zainteresowań należy głównie dietetyka sportowa.

angelika

Angelika Turlej

Instruktor

Osoba z pasją dla której dzień bez treningu to dzień stracony !

 

Sport w moim życiu odgrywał ważna role od zawsze !

Obecnie jestem instruktorem fitness i z tym wiąże przyszłość . Na swoich zajęciach stawiam na bezpieczeństwo , indywidualne podejście do każdego uczestnika , motywację oraz przyjazną atmosferę by każdy z Was dobrze czuł się podczas drogi jaką jest osiągnięcie postawionego sobie celu .

Nie można zmienić przeszłości, ale można kreować przyszłość – jesteś Tu i teraz daj z siebie wszystko, a osiągniesz to czego PRAGNIESZ !

Justyna Skowronek

Justyna Skowronek

Instruktor

Licencjonowana instruktorka Zumby należąca do grona ZUMBA Instruktor Network zrzeszających instruktorów na całym świecie. Uczestniczka i organizatorka wielu maratonów Zumby w Polsce. Miłośniczka sportu od wielu lat związana z fitnessem, tańcem i treningiem siłowym. Ukończyła szkolenie w Międzynarodowej Szkole Fitnessu IFAA w zakresie Instruktor Zajęć Grupowych (Step & aerobik ), uczestniczyła w wielu szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness. Nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje szkoląc się w wiodących szkołach fitnessu. Każda godzina zajęć to olbrzymia dawka uśmiechu, humoru oraz pozytywnej energii. Towarzyszący temu ekstremalny wysiłek i świetna zabawa wyzwalająca dobre samopoczucie jednocześnie rzeźbiąc sylwetkę. Jednym słowem indywidualizm, ingerencja tanecznej duszy oraz energia, którą „zaraża” podczas swoich zajęć.

regla

Regla Maria Hernandez Madej

Instruktor – Taniec

Wyjątkowa osobowość w naszym klubie rodowita Kubanka pochodząca z Camaguey (największej prowincji tego kraju),Regla Maria Penalver Hernandez-Madej.
Taniec to właśnie jemu oddała całe swoje serce oraz poświęciła dotychczasową karierę zawodową. Taniec to nie tylko pasja, to jej wielka miłość… Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w najpopularniejszej szkole w Camaguey „Ballet Folklorico de Camaguey”, gdzie uczyła się tańców afro-kubańskich tj. Rumba, Arrara, Afro i Palo… Potem przeniosła się do Varadero i wstąpiła do zespołu tanecznego „Danza Cuba” z którym zdobywała wiedzę i umiejętności taneczne jako tancerka zawodowa. 

Za wysokim poziomem ćwiczeń i profesjonalizmem instruktorki przemawia m.in. to, że Regla jest:

absolwentką szkoły sportowej EIDE Cerro Peladi
i dawną biegaczką zawodową,
• wieloletnią tancerką musicalową, autorką choreografii zespołu DanzArenas,
• absolwentką kursu folklorystyczngo tańców kubańsko-afrykańskich (1998),
• posiadaczką certyfikatu Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla dot. specjalizacji
w zakresie tańca związanego z inscenizacjami muzycznymi,
• specjalistką stylów, takich jak: salsa, cubana, bachata, cha-cha, mambo, rumba, samba, flamenco, afro salsa, zumba.

Regla gości u nas w każdy czwartek : 
19:30 LATINO LADY STYLING
20:30 ZUMBA 

Latino Lady Styling i Zumba to eksplozja energii, rytmów, emocji oraz wielka endorfina szczęścia. Jej roztańczone zajęcia są dla wszystkich. Zapraszamy na zajęcia osoby, które chcą się dobrze bawić i poczuć ten klimat szaleństwa tanecznego !