Kadra

nasi pracownicy i trenerzy

Współpracujemy z najlepszymi

dzięki czemu zawsze jesteś pod okiem specjalistów

OBSŁUGA KLIENTA

21459908_1648522625167037_1451072774_o

Klaudia Bednarczyk

Recepcjonistka

Mimo, że moją ścieżkę edukacyjną skierowałam w stronę stomatologii, uważam, że aktywność fizyczna jest równie ważna w życiu każdego człowieka. Sport to nie tylko trening ciała, ale także trening umysłu.
Dzięki regularnym ćwiczeniom kształtujemy w sobie wiele cech i zyskujemy nowe umiejętności, które pomagają nam w życiu codziennym, dodają zaradności i pozytywnej energii. Ćwicząc ciało, ćwiczysz swój umysł.
Cechy nabywane w trakcie regularnego treningu to przede wszystkim:
Smodyscyplina, pokora, cierpliwość, samoświadomość, akceptacja, radość, siła, pewność siebie.
Nie bez powodu mówi się, że „W zdrowym ciele zdrowy duch” 😉Dla mnie równie ważne jest budowanie relacji z drugim człowiekiem, od którego mogę wiele się dowiedzieć, nauczyć. Poszerzanie horyzontów, zarażanie pozytywną energią i uśmiechem – za to właśnie uwielbiam swoją pracę!

Martynka

Martyna Piętowska

Recepcjonistka

Ze sportem związana praktycznie od zawsze, najpierw fascynacja akrobatyką artystyczną, która pozostała do dziś, potem pasją stał się taniec. Wiele lat treningów nauczyło mnie dyscypliny i determinacji w osiąganiu celów. Z pracą na siłowni związana już od kilku lat, i póki co nie widzę się w innym miejscu. Uwielbiam pracę w której mam kontakt z ludźmi, i codziennie ciekają nowe wyzwania.

Marta

Marta Cieplik

Manager

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz taniec. Sport jest obecny w moim życiu od zawsze. Już od najmłodszych lat trenowałam sportowy taniec towarzyski i jest on moją pasją do dzisiaj. Jestem pozytywnie nastawiona do życia , uwielbiam się uśmiechać i przebywać z ludźmi.

TRENERZY

Damian Katowice

Damian Sotnik

Trener

Sport towarzyszy mi od wielu lat zaczęło się od koszykówki gdzie miałem z nią do czynienia przez długi okres czasu jednak wybrałem dyscyplinę stricte indywidualną jaką jest zmiana własnego ciała na siłowni co zapoczątkowało przygotowaniami do zawodów kulturystycznych , w których wziąłem udział. Po szczęśliwym debiucie ,który miał miejsce w 2016r Przyszedł czas na walkę z chorobą nowotworową i drastyczna zmiana sylwetki. Nie dopuszczając myśli o poddaniu się postawiłem na realizowanie swoich marzeń. Przed chemioterapia ukończyłem kurs trenera personalnego i pogłębień swoją wiedzę. Po szczęśliwym zakończeniu choroby zmieniłem swoją budowę ciała o 360 stopni pokazując wszystkim ze nie warto się poddawać. Do dzisiaj realizuje się jako trener pogłębiając swoją wiedzę i motywując podopiecznych ze nie ma rzeczy niemożliwych.

Paweł www

Paweł Kolańczyk

Trener

Trener, dietetyk i pasjonat sportów sylwetkowych. Współpraca z mistrzami kulturystyki, a także zawodnikami innych dyscyplin sportu, zaowocowała zdobyciem bezcennego doświadczenia w indywidualnym podejściu do klienta oraz jego zróżnicowanych celów- zarówno treningowych jak i dietetycznych. Satysfakcja, bezpieczeństwo oraz możliwość przekazania klientowi swojej wiedzy są priorytetem w jego pracy. Zawsze pogodny, otwarty na ludzi i nowe możliwości.

Sprawi, że sport stanie się Twoją pasją, a na każdy trening będziesz czekać z niecierpliwością.

IMG_2675

Grzegorz Sygut

Trener / Instruktor

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne. Instruktor rekreacji ruchowej i fitness ze specjalnością sporty siłowe. Od 2002 r instruktor na siłowni oraz trener personalny. Pracując przez ten czas w wielu fitness klubach na całym Śląsku zbierał doświadczenie w dziedzinie treningu i dietetyki, czego wynikiem było założenie swojej działalności jako Sportivo-trener personalny. W latach 2003-2007 wielokrotny akademicki mistrz śląska w Trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc, brązowy medalista w : Akademickich Mistrzostwach Polski w Trójboju siłowym oraz w Mistrzostwach Polski seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc. Instruktor OM Stretching, Power Pump, Schwinn Cycling, Ratownik Wodny a także masażysta I-ego stopnia. Już od najmłodszych lat przejawiał swoje zamiłowanie do sportu (całą podstawówkę grał w miejskim klubie piłkarskim) i do dziś lubi sobie stawiać wysokie cele a także trudne wyzwania sportowe. Brał już udział w wielu rowerowych maratonach górskich MTB, wyścigach szosowych, w 2011 r ukończył maraton biegowy.  Swoją postawą zaraża innych do udziału w wielu imprezach czy też zawodach sportowych. Potrafi w łatwy sposób przekazać wiedzę z zakresu treningu sportowego swoim klientom a także młodszym kolegom z branży, dzięki czemu zjednuje sobie ich sympatię.

Marta Jankowska

Marta Jankowska

Trener / Instruktor

Jestem absolwentką Malone University w USA, gdzie miałam okazję się uczyć dzięki stypendium sportowemu, które zawdzięczam osiągnięciom pływackim. Studiowałam tam kierunek Exercise Science o specjalizacji Personal Training oraz Public Health and Fitness Promotion, z dwoma kierunkami pobocznymi w Sports Management oraz Coaching. W Gym For You w Oświęcimiu jestem trenerem personalnym, instruktorem siłowni, a także prowadzę zajęcia TRX, Kamagon Ball, oraz Brzuch i Stretching. Wierzę, że czas który spędzamy na siłowni jest czasem wartościowym, dlatego staram się swoim klientom zaszczepić pasję do samorozwoju co skutkuje lepszym zdrowiem i samopoczuciem. Zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta, gwarantuję, że trening będzie efektywny- dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, a także miłą atmosferę w dążeniu do wyznaczonego celu.

INSTRUKTORZY

 

Piotr Brol

Piotr Brol

Instruktor

Z wykształcenia jestem managerem w zakresie komunikacji oraz negocjacji. Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat. Swoją przygodę zaczynałem w wieku 7 lat od pływania  w jednym z śląskich klubów by następnie po kilkunastu  latach treningów oraz startów w zawodach swoją fascynację przenieść na sporty wytrzymałościowo-siłowe. Od 2006 roku prowadzę treningi zarówno z dziećmi jak i dorosłymi oraz byłem współzałożycielem jednego z pierwszych na śląsku klubów zajmujących się treningami funkcjonalnymi. Regularnie poszerzam swoją wiedzę, ukończyłem min. kursy instruktorskie z zakresu sportów siłowych i fitness, Suspension Training, Functional Training oraz strzelectwa. Od wielu lat moją pasją jest bieganie oraz zdrowa kuchnia. Wolny czas spędzam aktywnie biorąc udział w imprezach  biegowych zarówno asfaltowych jak i górskich na dystansach od 5km do ultramaratonów.

dominika gil

Dominika Gil

Instruktor

Ze sportem związana od najmłodszych lat w wieku 14 lat przez kolejne 4 lata trenowała siatkówkę jednak wybrała indywidualną  dyscyplinę sportu, certyfikowany trener lekkiej atletyki, trener personalny i licencjonowany instruktor spinning, ze spinningiem związana od 5 lat, największa pasja to rower, bieganie i nurkowanie, do zainteresowań należy głównie dietetyka sportowa.

angelika

Angelika Turlej

Instruktor

Osoba z pasją dla której dzień bez treningu to dzień stracony !

 

Sport w moim życiu odgrywał ważna role od zawsze !

Obecnie jestem instruktorem fitness i z tym wiąże przyszłość . Na swoich zajęciach stawiam na bezpieczeństwo , indywidualne podejście do każdego uczestnika , motywację oraz przyjazną atmosferę by każdy z Was dobrze czuł się podczas drogi jaką jest osiągnięcie postawionego sobie celu .

Nie można zmienić przeszłości, ale można kreować przyszłość – jesteś Tu i teraz daj z siebie wszystko, a osiągniesz to czego PRAGNIESZ !

Justyna Skowronek

Justyna Skowronek

Instruktor

Licencjonowana instruktorka Zumby należąca do grona ZUMBA Instruktor Network zrzeszających instruktorów na całym świecie. Uczestniczka i organizatorka wielu maratonów Zumby w Polsce. Miłośniczka sportu od wielu lat związana z fitnessem, tańcem i treningiem siłowym. Ukończyła szkolenie w Międzynarodowej Szkole Fitnessu IFAA w zakresie Instruktor Zajęć Grupowych (Step & aerobik ), uczestniczyła w wielu szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness. Nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje szkoląc się w wiodących szkołach fitnessu. Każda godzina zajęć to olbrzymia dawka uśmiechu, humoru oraz pozytywnej energii. Towarzyszący temu ekstremalny wysiłek i świetna zabawa wyzwalająca dobre samopoczucie jednocześnie rzeźbiąc sylwetkę. Jednym słowem indywidualizm, ingerencja tanecznej duszy oraz energia, którą „zaraża” podczas swoich zajęć.

regla

Regla Maria Hernandez Madej

Instruktor – Taniec

Wyjątkowa osobowość w naszym klubie rodowita Kubanka pochodząca z Camaguey (największej prowincji tego kraju),Regla Maria Penalver Hernandez-Madej.
Taniec to właśnie jemu oddała całe swoje serce oraz poświęciła dotychczasową karierę zawodową. Taniec to nie tylko pasja, to jej wielka miłość… Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w najpopularniejszej szkole w Camaguey „Ballet Folklorico de Camaguey”, gdzie uczyła się tańców afro-kubańskich tj. Rumba, Arrara, Afro i Palo… Potem przeniosła się do Varadero i wstąpiła do zespołu tanecznego „Danza Cuba” z którym zdobywała wiedzę i umiejętności taneczne jako tancerka zawodowa. 

Za wysokim poziomem ćwiczeń i profesjonalizmem instruktorki przemawia m.in. to, że Regla jest:

absolwentką szkoły sportowej EIDE Cerro Peladi
i dawną biegaczką zawodową,
• wieloletnią tancerką musicalową, autorką choreografii zespołu DanzArenas,
• absolwentką kursu folklorystyczngo tańców kubańsko-afrykańskich (1998),
• posiadaczką certyfikatu Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla dot. specjalizacji
w zakresie tańca związanego z inscenizacjami muzycznymi,
• specjalistką stylów, takich jak: salsa, cubana, bachata, cha-cha, mambo, rumba, samba, flamenco, afro salsa, zumba.

Regla gości u nas w każdy czwartek : 
19:30 LATINO LADY STYLING
20:30 ZUMBA 

Latino Lady Styling i Zumba to eksplozja energii, rytmów, emocji oraz wielka endorfina szczęścia. Jej roztańczone zajęcia są dla wszystkich. Zapraszamy na zajęcia osoby, które chcą się dobrze bawić i poczuć ten klimat szaleństwa tanecznego !