GymForYou | NOWY GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH JUŻ OD PAŹDZIERNIKA !
16378
single,single-post,postid-16378,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-7.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

NOWY GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH JUŻ OD PAŹDZIERNIKA !

19 wrz NOWY GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH JUŻ OD PAŹDZIERNIKA !

Drodzy klubowicze,

już od października ruszamy z nowym grafikiem zajęć grupowych !
Przygotowaliśmy specjalnie dla Was w nowym sezonie zajęcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej na Śląsku !

Pokazowe zajęcia, które wprowadzamy dla Was jako pierwsi na Śląsku GT – Group Training mieliście okazję oglądać podczas Sport Maratonu na Placu Szewczyka!

W skrócie Group Training jest jednym z najbardziej docenianych treningów z grupy  funkcjonalnych. Każdy trening składa się z precyzyjnie ułożonych części, które łącząc się w jedną całość tworzą konstrukcję fundamentalną dla każdego organizmu. Pięć różnych modułów treningowych pozwala na optymalne przygotowanie jednostki treningowej, która w całości kształtuje określone cechy motoryczne przydatne w życiu codziennym.

MIKROCYKL SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH TRENINGÓW:

PONIEDZIAŁEK – STRENGTH

WTOREK – POWER

ŚRODA – CORE

CZWARTEK – COMPACT

PIĄTEK – WOD

Więcej informacji na temat treningu GT będziemy dawkować Wam na naszym Facebooku i stronie www już w najbliższych dniach !

Kolejną nowością jaką wprowadzamy od października są zajęcia  KAMAGON BALL !
Jedyny taki trening w Katowicach !

A w skrócie:
Kamagon to gumowa piłka wypełniona wodą. W zależności od tego, ile wody wleje się do wnętrza, taki uzyskuje się ciężar piłki. Do stabilizacji i mobilizacji mięśni Kamagon wykorzystuje zjawisko inercji, czyli bezwładności. Większość przyrządów trenuje jedną, ewentualnie dwie grupy mięśniowe, Kamagon natomiast mobilizuje do pracy wszystkie grupy naraz i buduje je równocześnie. Dzięki temu pracują tzw. taśmy mięśniowe potrzebne do pracy całego ciała, tak w każdej dyscyplinie sportowej, jaki i w fitnessie.

Więcej informacji już niebawem …. :)